Visi jaunumi

Janvāra MVP Jānis Pozņaks: “Zinu, ka varu izdarīt vēl labāk!”

07.02.2024

Dalīties:

Otrdien, 6. februārī, Ramirent Nacionālās basketbola līgas ceturtā mēneša – janvāra –  spēlētāja balva Salaspils Sporta skolas komandas centra spēlētājam Jānim Pozņakam. Viņš palīdzējis komandai uzvarēt visas četrās mēneša spēlēs, vidēji katrā gūstot 16,5 punktus, izcīnot 12,5 atlēkušās bumbas, un sakrājot vidējo efektivitātes koeficientu 23,25.

Šogad esi nonācis jaunā komandā, kādas sajūtas?

Lai gan vairs nespēlēju augstākajā līgā, sajūtas ir labas. Man patīk trenēties un būt šajā komandā. Patīk komandas biedri, treneri un arī citas ar komandu saistītas lietas. Vasaras beigās vēl domāju – turpināt spēlēt vai brīvajā laikā pievērsties citiem sporta veidiem? Tagad noteikti varu teikt, ka izdarīju pareizi.

Kāds ir komandas mērķis šosezon?

Mums līdz šim ir bijis diezgan labs turnīrs līdz, un mērķis ir tikt tālu izslēgšanas spēlēs.

Kas ir tava motivācija turpināt spēlēt basketbolu?

Man ar motivāciju nekad nav bijušas problēmas. Vienmēr paticis basketbols un sportošana kopumā. Trenējoties esmu labā fiziskajā formā, kas daudz sniedz arī mentālajai veselībai.

Tava panākumu atslēga?

Objektīvi un kritiski novērtēju sevi. Man vienmēr ir bijis kāds dzinulis un apziņa, ka varu izdarīt vēl labāk!

Kāds ir tavs ikdienas režīms, ko dari ārpus basketbola un kā visu izdodas apvienot?

Nesen noslēdzās viens darba cēliens, un, kamēr esmu jauna darba meklējumos, varu veltīt laiku ģimenei – dēla pieskatīšanai un audzināšanai, kas paņem daudz laika. Paralēli sevi izglītoju un trenējos gan pie “Salaspils”, gan arī individuāli.

Kura komanda, tavuprāt, kļūs par Ramirent NBL čempioni?

Ir vairākas komandas, kurām ir labas iespējas to izdarīt. Bet palikšu pie savas komandas un koncentrēsimies uz sevi. Ja arī neizdosies sasniegt titulu, sezona ir izdevusies laba.