Ramirent NBL atklāšanas spēlē Gulbenē uzvar mājinieki

07.10.2023

Piektdien, 6. oktobrī, Gulbenē, ar spēli “Gulbenes Buki”/BJSS – Salaspils Sporta skola oficiāli tika atklāts Ramirent Nacionālās basketbola līgas 2023./2024. gada sezonas čempionāts.

Pirmajā puslaikā debitanti Salaspils basketbolisti izvirzījās vadībā (35:45), tomēr pēc lielā pārtraukuma pērn trešo vietu izcīnījušie mājinieki pārņēma iniciatīvu un uzvarēja ar 99:80. Uzvarētājiem Jānis Engers guva 24 punktus, zaudētājiem tikpat sameta Dāvis Klegeris.

Pirmajā dienā uzvarās izcīnīja arī pārējie 2023. gada sezonas laureāti. “Kandava/Anzāģe” pārspēja Talsu komandu (85:57; uzvarētājiem Guntars Strāķis guva 21 punktu), BK “Jelgava” – Grobiņas komandu (96:85; Kristapam Pļavniekam 30 punkti, 9 atlēkušās, 7 piespēles).

Vēl piektdien OC “Limbaži” – Bertānu Valmieras BS 93:61, BK “Līvāni”/BJSS – BS “Ogre” 90:73.

Ramirent NBL turnīrā piedalīsies 21 komanda, pamatturnīrs tiks izspēlēts divās  grupās.

Austrumi: “Gulbenes Buki”/BJSS, “RSU/VEF Rīga”, “Latvijas Universitāte”/BS “Rīga”, BK “Ķekava”, BK “Līvāni”/BJBS, OC “Limbaži”, BS “Ogre”, “Bertānu Valmieras basketbola skola”, BK “Sigulda/Modern house” un Salaspils Sporta skola

Rietumi:  “Kandava/Anzāģe”, BK “Jelgava”, BK “Saldus”, “Spars”/“Ventspils Augstskola”, “Bauska”, “DSN/Turība”, BK “Liepāja”/LSSS, “Rīgas Tehniskā Universitāte”, BK “Grobiņa”, BS “Tukums”/TSS, BK “Talsi”.

Pēc divu apļu turnīriem pa astoņām labākajām komandām iekļūs astotdaļfinālā.