Ramirent NBL: ceturtdaļfinālu ar uzvarām sāk Gulbene, Kandava, Saldus un Jelgava

17.03.2023

Ramirent Nacionālās Basketbola līgas ceturtdaļfinālā aizvadītas pirmās spēles

“Kandava/Anzāģe” (1. vieta Rietumos) – BK “Ķekava” (R5) 103:65 (27:18, 59:24, 87:46)

Uzvarētājiem Guntars Strāķis guva 30 punktus, Mārcis Saulītis 20+10 atl., Arvis Savčenko 16+8 atl., Artūrs Grīnbergs 8+12 piesp.

“Ķekavai” Dāvis Klegeris guva 20 punktus, Eduards Avotiņš 14.

Otrā spēle 21. martā, nepieciešamības gadījumā trešā spēle – 24. martā.

“Gulbenes Buki”/BJSS (A1) – “Spars”/Ventspils Augstskola (R4) 79:70 (14:15, 35:38, 58:50)

Uzvarētājiem Ingars Aizpurs guva 19 punktus, Rolands Šulcs 15, Jānis Antrops 13, Jānis Engers 11, Artūrs Strēlnieks 10 + 11 atl., + 9 pārķertas.

Ventspilniekiem Krišjānis Pētersons guva 15 punktus, Jānis Censonis 14, Jānis Zemels 12, Dāvis Ozers 11.

Otrā spēle 19. martā, nepieciešamības gadījumā trešā spēle – 25. martā.

RSU/”VEF Rīga” (A2)  – BK “Saldus” (R3) 66:68 (14:15, 33:32, 47:52). Sērijā 0:1

Spēles lielākajā daļā neliels pārsvars bija viesiem, tomēr galotnē iespējas uzvarēt bija abām komandām.

Uzvarētājiem Kaspars Baumanis guva 25 punktus, Roberts Smildzējs 11.

RSU/”VEF Rīga” vienībai Rihards Berkolds un Raivo Butirins guva pa 11 punktiem.

Otrā spēle 24. martā Saldū, nepieciešamības gadījumā trešā spēle – 28. martā Rīgā.

BK “Jelgava” (R2) – “LU/BS Rīga” (A3) 78:75 (15:19, 39:32, 64:51). Sērijā 1:0

Jelgavnieki bija vadībā kopš otrās ceturtdaļas vidus, bet pēdējā ceturtdaļā viesi atjaunoja intrigu un pēdējā minūtē varēja izraut uzvaru.

Uzvarētājiem Armands Ginters guva 24 punktus, Kristaps Pļavnieks 16, Roberts Mednis 14.

“LU/BS Rīga” vienībai Daniils Smirnovs guva 18 punktus, Rūdolfs Švītiņš 13.

Otrā spēle 21. martā Rīgā, nepieciešamības gadījumā trešā spēle – 24. martā Jelgavā.