Ramirent NBL: “Jelgava” finālsēriju sāk ar pārliecinošu uzvaru

29.07.2022

Otrdien, 3. maijā, Ramirent Nacionālās līgas finālsērijas pirmajā spēlē BK “Jelgava” pārliecinoši pieveica BK “Jēkabpils” – 103:82 (21:19, 51:41, 76:57). Otrā spēle paredzēta piektdien, 6. maijā, plkst.20 Jēkabpilī. Cīņa ritēs līdz vienas komandas trim uzvarām.

Pirmajā ceturtdaļā pārmaiņus vadībā bija abas komandas. 16. minūtē jelgavnieki pirmo reizi panāca vērā ņemamu pārsvaru (41:30), ko visiem uz brīdi izdevās sadeldēt (46:41). Tomēr lieliski aizvadītās puslaika beigas un otrā puslaika sākums mājiniekiem nodrošināja izšķirošo pārsvaru (63:42).

Abas komandas precīzi meta (3p. 16/41 – 11/29, 2p. 21/31 – 16/30), bet jelgavnieki izdarīja par 13 metieniem vairāk, jo krietni retāk kļūdījās (5-16).

“Jelgavai” Kristaps Pļavnieks guva 22 punktus un izdarīja 8 rezultatīvas piespēles, Armands Seņkāns guva 20 punktus un izcīnīja 10 bumbas, Roberts Pāže guva 19 punktus, Uldis Feldmanis 17.

“Jēkabpilij” Lauris Bērziņš guva 17 punktus, Mikus Sokolovs 15, Rihards Strauts 14.

Finālsērijas otrā spēle paredzēta piektdien, 6. maijā, plkst.20 Jēkabpilī, trešā spēle otrdien, 10. maijā, plkst.20 Jelgavā. Nepieciešamības gadījumā ceturtā spēle notiks piektdien, 13. maijā, plkst.20 Jēkabpilī, piektā – otrdien, 17. maijā, plkst.20 Jelgavā.

Piektdien, 6. maijā, plkst.20 sāksies bronzas sērija “Kandava/Anzāģe” – “Gulbenes Buki”/BJSS. Sērijā līdz divām uzvarām otrā spēle svētdien, 8. maijā, plkst.18 Gulbenē, nepieciešamības gadījumā trešā – otrdien, 10. maijā, plkst.20 Kandavā.