Ramirent NBL: RSU/”VEF Rīga” iekļūst četriniekā; pusfināls startē 30. martā

28.03.2023

Ramirent Nacionālās Basketbola līgas ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā spēlē RSU/”VEF Rīga” ar 56:53 pārspēja BK “Saldus” komandu. Arī pusfinālā komandas sacentīsies sērijās līdz divām uzvarām. 30. martā sāksies duelis “Gulbenes Buki”/BJSS – BK “Jelgava”, 31. martā notiks pirmā spēle sērijā “Kandava/Anzāģe” – RSU/”VEF Rīga”.

“RSU/VEF Rīga” (A2) – BK “Saldus” (R3) 56:53 (13:14, 26:25, 37:41). Sērijā 2:1

Spriedze atbilstoša sērijas izšķirošās spēles statusam. Trešās ceturtdaļas gaitā “Saldus” panāca astoņu punktu pārsvaru (30:38), bet ceturtās ceturtdaļas vidū iniciatīva jau bija mājinieku rokās (47:41). Pēdējā minūtē pēc 54:47 “Saldus” vēl tika līdz 54:53, bet mājinieki minimālo pārsvaru nosargāja.

“RSU/VEF Rīga” labā Rihards Berkolds guva 12 punktus, Pēteris Pinnis 11.

“Saldus” vienībai Jānis Līcītis guva 13 punktus, Roberts Smildzējs 12.

Pirmajā spēlē “Saldus komanda izbraukumā uzvarēja ar 68:66, otrajā RSU/”VEF Rīga” izbraukumā revanšējās ar 74:71.